Poszukujemy kandydatek na stanowisko :
stylistka paznokci / kosmetyczka/ podolog

Zatrudnimy do gabinetu kosmetycznego Kraina Urody i Relaksu stylistkę paznokci, kosmetyczkę / kosmetolog/ podolog

Zakres obowiązków:
obsługa klientów w zakresie zabiegów na twarz
manicure
stylizacja paznokci metodą hybrydową i żelowa (mile widziane umiejętność wykonywania zdobień)
pedicure / pedicure leczniczy depilacja
sprzedaż kosmetyków
organizacja stanowiska pracy
dbanie o higienę pracy i otoczenia

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych
- kompleksowe doradztwo w zakresie właściwej pielęgnacji
- zaangażowanie
- otwartość na szkolenia
- entuzjazm, pogodne usposobienie
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność
- kreatywność
- lojalność.

Oferujemy:
- stabilność zatrudnienia
- umowę o prace po okresie próbnym
- możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia
- miła i przyjazna atmosfera

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Jednocześnie prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesłanie CV na mail sabinapom@wp.pl

ZAPRASZA
Kraina Urody i Relaksu
Hotel Łabędy
Tel. 501 349 797
www.gabinet-sabina.pl

YEVITALASH YEVITALASH YEVITALASH YEVITALASH YEVITALASH