GABINET

PIERWSZA W POLSCE EKSFOLIACJA PROGRESYWNA


- progresja efektów
- rewelacyjna skuteczność
- przedłużone działanie kwasówv
- mniej działań niepożądanych
- większe bezpieczeństwo wykonywania zabiegów
- pełniejszy komfort klienta

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA – nowatorska, w pełni bezpieczna i wyjątkowo skuteczna metoda złuszczania skóry, z narastającym w czasie efektem odnowy biologicznej. Zapewnia spektakularne efekty odmłodzenia wyglądu i struktury skóry dojrzałej oraz poprawy stanu skóry tłustej, mieszanej i skłonnej do trądziku.

Koncepcja Eksfoliaji Progresywnej opracowana przez YONELLE MEDESTHETIC i testowana przez 2 lata w instytucie Yonelle, wykorzystuje nieznane wcześniej rozwiązania. Pozwala lepiej spożytkować złuszczającą i regeneracyjną siłę eksfoliatorów, nie tylko bez szkody dla skóry, ale nawet ze znacznie zmniejszonym dyskomfortem klienta w czasie zabiegu i to mimo stosowania stężeń kwasów do 50 % i niskiego pH od 1.9.

Istotą EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ jest połączenie w jednym zabiegu działania chemicznego, biologicznego i fizykalnego, które wzajemnie się zmacinają. Kolejno, w zaprogramowany sposoób, działają różne elementy złuszczające.

- INTELIGENTNY AHA-AMFOSYSTEM, OPARTY O ROZWIĄZANIE ZASTRZEŻONE
AMERYKAŃSKIM PATENTEM
- ENZYMY PROTEOLITYCZNE, ZAPENIAJĄCE PROGRESYJNE ZŁUSZCZANIE
- 9 HYDROKSYKWASÓW, DZIAŁAJĄCYCH NA 9 POZIOMACH SKÓRY JEDNOCZEŚNIE
- ULTRADŹWIĘKI
AHA – AMFOSYSTEM

Preparaty do EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ nie „atakują” całą zawartością wolnego kwasu w jednym momencie, tylko dawkują go powoli, sukcesywnie uwalniając kwas zamknięty w kompleksie AHA- amfosystem. Dzięki temu kwas działa dłużej, co zapewnia progresję efektów. Ponadto dostaje się on do skóry, „spokojnie” i jest tolerowany dużo lepiej niż przy klasycznej aplikacji, porównywalnej do „ oblania” skóry kwasem. Występuje mniejsze uczucie pieczenia, szczypania, gorąca oraz rzadziej pojawiają się skutki niepożądane, takie jak poparzenia i podrażnienia. Daje to możliwość zastosowania w preparatach wyższych stężeń wolnych, niezneutralizowanych kwasów, które tylko w tej postaci mają właściwość złuszczające.
Każdy zabieg EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ wzbogacony jest o masaż karku, dostarczający miłych doznań relaksujących, poczucia komfortu i ukojenia.


LINIA „D” REFITO NA BAZIE KWASU FITOWEGO I CZYSTEGO RETINOLU

Do skóry wymagającej odmłodzenia- dojrzałej, zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej blasku i młodzieńczego kolorytu.
KWAS FITOWY – składnik znany z zastosowań medycznych, o działanie złuszczającym, rozjaśniającym i detoksykującym skórę. Silny neutralizator wolnych rodników, który chroni strukturę kolagenu i elastyny przed starzeniem się. W połączeniu z czystym RETINOLEM, transportowanym przez rewolucyjne nośniki NANODYSKI do głębszych warstw skóry, odmładza wygląd skóry dojrzałej

EFEKTY KURACJI REFITO

Podczas zabiegu nakładana jest równie nowatorska maska zdolna infuzynie nawadniać naskórek. Wykonana z poliglukozy, biomateriału nasączonego substancjami aktywnymi. Są w pełni kompatybilne ze skórą, idealnie przylegają do jej powierzchni i wykazują rekordową siłę wiązania wody. Maska z czynnikiem wzrostu, zawiera kompleks Epidermal Growth Factor i kwas hialuronowy. Działa stymulująco na metabolizm komórek skóry. Silnie ujędrnia i błyskawicznie odmładza wygląd dojrzałej skóry. Zabiegi spektakularnie odmładzają strukturę i wygląd skóry dojrzałej, spłycają zmarszczki, przeciwdziałają procesom zwiotczenia i innym objawom starzenia się. Eksfoliacja normalizuje spowolniony z wiekiem cykl odnowy komórkowej naskórka, odświeża i wygładza skórę, przyspiesza metabolizm, ujędrnia i uelastyczni a. Nadaje cerze odświeżony, młodszy wygląd. Staje się ona zachwycająco gładka, rozjaśniona, zrewitalizowana
Cena zbiegu (twarz,szyja,dekolt) – 190 zł
Przy zakupie 5 zabiegów kolejny 1 zabieg GRATIS


LINIA „T” SHIKIMI NA BAZIE KWASU SZIKIMOWEGO I SALICYLOWEGO

Do skóry tłustej i mieszanej, zanieczyszczonej, z tendencją do trądziku, wyprysków, grudek i zaskórników. KWAS SZIKIMOWY – innowacyjny składnik z grupy hydroksykwasów, pochodzący z japońskiej rośliny Shikimi, znany z zastosowań w farmacji,. Złuszcza skórę lepiej niż kwas glikolowy i jest mniej drażniący, działa przeciwłojotokowo oraz antybakteryjnie, m.in. na Propionibacterium acnes, zapewniając doskonałą skuteczność w walce z trądzikiem

EFEKTY KURACJI SIKIMI
Zabiegi pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Głęboko oczyszczają skórę i ograniczają powstawanie zaskórników. Wyrównują fakturę i koloryt skóry, wygładzają naskórek, redukują przebarwienia i blizny potrądzikowe. Redukują wydzielania sebum, zmniejszają łojotok. Zapewniają doskonałą odnowę biologiczną naskórka, odświeżenie wyglądu skóry i normalizację procesów metabolicznych.
Cena zabiegu (twarz, szyja, dekolt) – 150 zł
Przy zakupie 5 zabiegów kolejny 1 zabieg GRATIS

GORĄCO POLECAM

Kraina Urody i Relaksu
Hotel Łabędy
Tel 501 – 349- 797
www.gabinet-sabina.pl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
REVITALASH CLARENA BIOMARIS GEHWOL YONELLY

<
GABINET SABINA © Wszelkie prawa zastrzeżone