GABINET

YONELLE MEDESTHETIC

YONELLY


PRZEŁOM W ODMŁADZANIU SKÓRY

Innowacyjna marka profesjonalna stworzona z myślą o wykwalifikowanych kosmetyczkach i specjalistach medycyny estetycznej.
Wdraża światowe nowości opracowane na bazie szerokich poszukiwań naukowych, międzynarodowych szkoleń, znajomości kluczowych trendów kosmetologicznych i imponującego doświadczenia zespołu badawczego.
Priorytetem marki jest osiągnięcie maksymalnej skutecznośc działania kosmetyków i zabiegów kosmetycznych poprzez poprawę wnikania substancji aktywnych w skórę.

IDEA YONELLE

Nie sztuką jest zastosować w kosmetykach wszystkie najnowsze aktywne składniki przeciwzmarszczkowe. Sztuką jest sprawić, by przebiły się one przez barierę naskórka, która na ogół jest nie do pokonania. Wtedy mogą skutecznie działać. To największe wyzwanie kosmetologii XXI wieku.
Jolanta Zwolińska, Małgorzata Chełkowska

YONELLE MEDESTHETIC oferuje najwyższej klasy profesjonalne kosmeceutyki i zabiegi, opracowane według przełomowej koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION. Zwiększona penetracja składników aktywnych w skórę osiągana jest metodami chemicznymi, biologicznymi i fizykalnymi, działającymi synergistycznie. Dla końcowego efektu kluczowy jest zarówno sposób budowania receptur, jak i procedur zabiegowych.

SKIN PENETRATION REVOLUTION

Zasadniczą funkcję w koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION i procesie tworzenia kosmeceutyków YONELLE MEDESTHETIC pełnią NANODYSKI oraz zasada BIOZGODNOŚĆI.

EFEKTY MEDESTETYCZNE
Kosmetyki i zabiegi YONELLE MEDESTHETIC charakteryzują się silnym, a jednocześnie przyjaznym dla skóry działaniem i rewelacyjną skutecznością. Jest ona wynikiem infuzyjnego pokonywania bariery naskórka przez składniki aktywne, ze wsparciem technik wspomagających ten proces, oraz stosowania TERAPEUTYCZNYCH DAWEK substancji biologicznie czynnych, często wykorzystywanych w farmacji i medycyny estetycznej.
Umożliwia to osiągnięcie efektów MEDESTETYCZNYCH w sposób nieinwazyjny, stanowiąc idealną alternatywę dla procedur medycznych.
Oferta YONELLE MEDESTHETIC obejmuje potrzeby pielęgnacyjne każdego rodzaju skóry w każdym wieku.
Jest przygotowana przez wybitnych specjalistów – chemików, biologów, biotechnologów i farmaceutów oraz zespół kosmetologów i ,lekarzy instytutu YONELLE. Ich wiedza, poparta długoletnią praktyką, jest nie oceniona przy tworzeniu nowatorskich zabiegów kosmetycznych. Instytut jest miejscem testowania skuteczności preparatów oraz opracowania i doskonalenia procedur zabiegowych.

ZABIEGI YONELLE MEDESTHETIC

ZABIEGI MEZO

MIKRONAKLŁUWANIE MEZOROLLEREM DMN.

Mikronakłuwanie skóry za pomocą mezorellera DMN ( dermal micro – needling ) indukuje syntezę nowego kolagenu, dzięki uruchomieniu procesu gojenia się mikrouszkodzeń naskórka. Uwolnione po mikronakłuciach czynniki wzrostu stymulują aktywność fibroblastów., które są fabryką produkującą kolagen i elastynę. Jest to proces fizjologiczny, całkowicie naturalny, doskonale naukowo zbadany i wyjaśniony. Można powiedzieć, że mikronakłucia dają skórze sygnał : regeneruje się natychmiast. I ona sama wykonuje całe zadania.

Mikronakłuwanie wielokrotnie, nawet 1000 razy, zwiększa penetrację składników aktywnych z kosmetyków aplikowanych w czasie zabiegów i podczas pielęgnacji domowej. Przez utworzone w skórze mikrokanaliki cenne dla skóry cząsteczki biologicznie czynne wnikają do niej, pokonując nieprzepuszczalną zwykle barierę warstwy rogowej naskórka. Daje to w rezultacie, spektakularne efekty działania, nie osiągalne przy tradycyjnym stosowaniu kosmetyków. Technika jest podobna do znanego w medycynie estetycznej mezoterapii.

Zabiegi MEZO to zabiegi kosmetyczne polegające na połączeniu mikronakłuwania skóry z pielęgnacją aktywnymi preparatami anti – aging. Są odpowiednie do każdego typu skóry, a szczególnie polecane do skóry dojrzałej z wyraźnymi objawami starzenia się, takimi jak zmarszczki, pogorszenie owalu twarzy, utrata młodzieńczej jędrności, elastyczności i koloryty. Zabiegi MEZO są bezpieczne skuteczne, dają szybkie i spektakularne efekty.

Zabiegi MEZO to :
- naukowo udokumentowana stymulacja nowego kolagenu
- bezpieczeństwo i efekty działania potwierdzone w instytucie YONELLE
- najwyższa jakość igieł pokrytych tytanem, z certyfikatem CE

ANTI-WRINKLE MEZO INTENSYWNY ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY

Zabieg dla skóry dojrzałej, z użyciem biozgodnym ze skórą składników aktywnych, które dzięki fazie zabiegu „mezo” penetrują głęboko skóry. Polecany do skóry wymagającej bardzo silnej stymulacji do odbudowy. W widoczny sposób wygładza skórę, redukuje zmarszczki, silnie ujędrnia, poprawiając jednocześnie owal twarzy. Cera staje się dobrze napięta, pełna blasku i młodzieńczej witalności. Polecany również panom.

MEZO LIFT 50 +

SUPERINTENSYWNY LIFTING DO SKÓRY 50 +

Zabieg z jednoczesnym zastosowaniem EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ oraz mikronakłuwania skóry Mezorollerem DMN. Stanowi kompleksową kurację odmładzającą strukturę i wygląd skóry 50 +, wymagającej silnej stymulacji do odbudowy. Zapewnia gruntowną renowację skóry – zachwycającą gładkość, blask młodości, radyklany wzrost jędrności i wyrównanie kolorytu. Efekty tego zabiegu spełniają oczekiwania najbardziej wybrednych klientów – są absolutnie spektakularne.

ANTI – REDNESS MEZO

ZABIEG REGENERUJĄCY I OBKURCZJĄCY NACZYNKA

Dzięki zastosowaniu mikronakłuwania składniki aktywne zabiegu penetrują głęboko skórę wzmacniając i uelastyczniając ścianki naczyń krwionośnych. W efekcie zabieg bardzo wyraźnie poprawia wygląd i komfort skóry dojrzałej i nadreaktywnej, z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania. Wprowadzone po fazie „mezo” składniki aktywne, takie jak : eskulina, hesperydyna, rutyna, ruskogenina, heparynopodobny ekstrakt z alg, kwas hialuronowyi pozostałe preparaty tego zabiegu gwarantują długotrwały efekt zmniejszenia zaczerwienienia skóry, jej rozjaśnienie i wygładzenie. Zabieg polecany szczególnie osobom z widocznymi rozszerzonymi naczynkami skłonnością do zaczerwienień.

CENA ZABIEGÓW (twarz,szyja,dekolt) od 200 zł do 300

NOWOŚĆ

NA KTÓRĄ ŚWIAT KOSMETYCZNY CZEKAŁ OD DAWNA

PIERWSZA W POLSCE EKSFOLIACJA PROGRESYWNA

- progresja efektów-rewelacyjna skuteczność
- rzedłużone działanie kwasów
- mniej działań niepożądanych
- większe bezpieczeństwo wykonywania
- pełniejszy komfort klienta

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA – nowatorska, w pełni bezpieczna i wyjątkowo skuteczna metoda złuszczania skóry, z narastającym w czasie efektem odnowy biologicznej. Zapewnia spektakularne efekty odmłodzenia wyglądu i struktury skóry dojrzałej oraz poprawy stanu skóry tłustej, mieszanej i skłonnej do trądziku.

Koncepcja Eksfoliaji Progresywnej opracowana przez YONELLE MEDESTHETIC i testowana przez 2 lata w instytucie Yonelle, wykorzystuje nieznane wcześniej rozwiązania. Pozwala lepiej spożytkować złuszczającą i regeneracyjną siłę eksfoliatorów, nie tylko bez szkody dla skóry, ale nawet ze znacznie zmniejszonym dyskomfortem klienta w czasie zabiegu i to mimo stosowania stężeń kwasów do 50 % i niskiego pH od 1.9.

Istotą EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ jest połączenie w jednym zabiegu działania chemicznego, biologicznego i fizykalnego, które wzajemnie się wzmacniają. Kolejno, w zaprogramowany sposób, działają różne elementy złuszczające.

- INTELIGENTNY AHA - AMFOSYSTEM, OPARTY O ROZWIĄZANIE ZASTRZEŻONE AMERYKAŃSKIM PATENTEM

- ENZYMY PROTEOLITYCZNE, ZAPENIAJĄCE PROGRESYJNE ZŁUSZCZANIE

- 9 HUDROKSYKWASÓW, DZIAŁAJĄCYCH NA 9 POZIOMACH SKÓRY JEDNOCZEŚNIE

- ULTRADŹWIĘKI

AHA – AMFOSYSTEM

Preparaty do EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ nie „atakują” całą zawartością wolnego kwasu w jednym momencie, tylko dawkują go powoli, sukcesywnie uwalniając kwas zamknięty w kompleksie AHA- amfosystem. Dzięki temu kwas działa dłużej, co zapewnia progresję efektów. Ponadto dostaje się on do skóry, „spokojnie” i jest tolerowany dużo lepiej niż przy klasycznej aplikacji, porównywalnej do „ oblania” skóry kwasem. Występuje mniejsze uczucie pieczenia, szczypania, gorąca oraz rzadziej pojawiają się skutki niepożądane, takie jak poparzenia i podrażnienia. Daje to możliwość zastosowania w preparatach wyższych stężeń wolnych, niezneutralizowanych kwasów, które tylko w tej postaci mają właściwość złuszczające.

Każdy zabieg EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ wzbogacony jest o masaż karku, dostarczający miłych doznań relaksujących, poczucia komfortu i ukojenia.

LINIA „D” REFITO NA BAZIE KWASU FITOWEGO I CZYSTEGO RETINOLU

Do skóry wymagającej odmłodzenia- dojrzałej, zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej blasku i młodzieńczego kolorytu.

KWAS FITOWY – składnik znany z zastosowań medycznych, o działanie złuszczającym, rozjaśniającym i detoksykującym skórę. Silny neutralizator wolnych rodników, który chroni strukturę kolagenu i elastyny przed starzeniem się. W połączeniu z czystym RETINOLEM, transportowanym przez rewolucyjne nośniki NANODYSKI do głębszych warstw skóry, odmładza wygląd skóry dojrzałej

EFEKTY KURACJI REFITO

Podczas zabiegu nakładana jest równie nowatorska maska zdolna infuzyjnie nawadniać naskórek. Wykonana z poliglukozy, biomateriału nasączonego substancjami aktywnymi. Są w pełni kompatybilne ze skórą, idealnie przylegają do jej powierzchni i wykazują rekordową siłę wiązania wody. Maska z czynnikiem wzrostu, zawiera kompleks Epidermal Growth Factor i kwas hialuronowy. Działa stymulująco na metabolizm komórek skóry. Silnie ujędrnia i błyskawicznie odmładza wygląd dojrzałej skóry.

Zabiegi spektakularnie odmładzają strukturę i wygląd skóry dojrzałej, spłycają zmarszczki, przeciwdziałają procesom zwiotczenia i innym objawom starzenia się.
Eksfoliacja normalizuje spowolniony z wiekiem cykl odnowy komórkowej naskórka, odświeża i wygładza skórę, przyspiesza metabolizm, ujędrnia i uelastycznia.
Nadaje cerze odświeżony, młodszy wygląd. Staje się ona zachwycająco gładka, rozjaśniona,
Cena zbiegu (twarz,szyja,dekolt) – 190

LINIA „T” SHIKIMI NA BAZIE KWASU SZIKIMOWEGO I SALICYLOWEGO

Do skóry tłustej i mieszanej, zanieczyszczonej, z tendencją do trądziku, wyprysków, grudek i zaskórników.

KWAS SZIKIMOWY – innowacyjny składnik z grupy hydroksykwasów, pochodzący z japońskiej rośliny Shikimi, znany z zastosowań w farmacji,. Złuszcza skórę lepiej niż kwas glikolowy i jest mniej drażniący, działa przeciwłojotokowo oraz antybakteryjnie, m.in. na Propionibacterium acnes, zapewniając doskonałą skuteczność w walce z trądzikiem

EFEKTY KURACJI SIKIMI

Zabiegi pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Głęboko oczyszczają skórę i ograniczają powstawanie zaskórników. Wyrównują fakturę i koloryt skóry, wygładzają naskórek, redukują przebarwienia i blizny potrądzikowe. Redukują wydzielania sebum, zmniejszają łojotok. Zapewniają doskonałą odnowę biologiczną naskórka, odświeżenie wyglądu skóry i normalizację procesów metabolicznych.
Cena zabiegu (twarz, szyja, dekolt) – 150 zł

ZABIEG REVITAL – ODNOWA KOMÓRKOWA Z WIT C, NANODYSKAMI I ALFAHYDROKSYKWASAMI

To zabieg do cery poszarzałej, zmęczonej, z pierwszymi oznakami starzenia się.Stosujemy maskę kwasową z wit C, o działaniu stymulująco – wygładzającym. Przyspiesza odnowę komórkową i biologiczną regenerację naskórka oraz działa antyoksydacyjnie. Maska zawiera kwas mlekowy i fitowy, o działaniu złuszczającym martwe komórki naskórka, stymulującym powstanie nowych komórek i silnie nawilżającym. Nanodyski wypełnione z wit C i peptydami zapewniają skórze ujędrnienie i regenerację.

Doskonale sprawdza się jako zabieg bankietowy. Błyskawicznie odmienia wygląd skóry, która staje się super gładka, świeża, odnowiona. Jeśnieje młodzieńczym blaskiem i zdrowym kolorytem . Nasycona wilgocią zyskuje jędrność i wygląda młodziej.
Cena zabiegu: 120 – 170 zł

NANOMASKA GLINKOWA METAMORFOZA Z NANODYSKAMI I RETINOLEM

To zabieg, który błyskawicznie poprawia wygląd skóry. Do cery dojrzałej, normalnej suchej. Rewelacyjnie wygładza powierzchnię skóry, rozświetla, nadaje zdrowy i równomierny koloryt. Głęboko nawilża, oczyszcza, redukuje widoczność rozszerzonych porów, nadaje elastyczność. Użyta maseczka zwiera bogaty zestaw składników kondycjonujących skórę. Maska zwiera Nanodyski wypełnione czystym retinolem, stymulujący ekstrakt cytrusowy i supernawilżające mannany. Nadaje skórze aksamitną miękkość i gładkość . Wygładza i matuje skórę przed
Cena zabiegu: 120 do 170 zł

CONTRA-SEBUM

Zabieg przeciwłojotokowy, z kwasem szikimowym i witaminą C, do cery mieszanej, tłustej, grubej. Doskonale oczyszcza i matuje skórę, rewelacyjnie wygładza jej powierzchnię i redukuje widoczność rozszerzonych porów. Reguluje pracę gruczołów łojowych, złuszcza martwe komórki naskórka i stymuluje powstawanie nowych. Nawilża, rozjaśnia i wyrównuje koloryt cery, nadaje jej świeży wygląd.
cena zabiegu 130-220 zł / czas 60 minGORĄCO POLECAM

Kraina Urody i Relaksu
Hotel Łabędy
Tel. 501 349 797
www.gabinet-sabina.pl
REVITALASH CLARENA BIOMARIS GEHWOL YONELLY

GABINET SABINA © Wszelkie prawa zastrzeżone