Lifting, laminacja i botox rzęs z farbowaniem

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są w stanie zapewnić oczekiwanego efektu. Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, ale widocznym efekcie, polecamy nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są lifting, laminacja i botox rzęs.

KLAMINACJA KLAMINACJA KLAMINACJA KLAMINACJA


Dla kogo polecamy zabieg liftingu, laminacji i botoxu rzęs?


· dla osób z prostymi długimi rzęsami,
· dla osób , których naturalne rzęsy rosną w dół,
. dla osób z opadającą powieką, "smutnym okiem"
· dla osób ceniących naturalny wygląd,
· dla kobiet chcących podkręcić oraz pogrubić swoje naturalne rzęsy,
· dla kobiet chcących wyprostować, zdyscyplinować zbyt pokręcone rzęsy zwłaszcza w kącikach zewnętrznych,
· dla osób z osłabionymi i zniszczonymi rzęsami,
· dla osób, których rzęsom nic nie brakuje lub na przykład chcą zaoszczędzić chwilę rano na tuszowaniu ich.

Lifting, laminacja i botox rzęs powoli zastępuje przedłużanie rzęs.

Dlaczego?

Ponieważ przedłużanie bardzo osłabia nasze naturalne rzęsy, natomiast lifting, laminacja i botox zdecydowanie poprawiają ich wygląd nie wpływając negatywnie na ich kondycję.

Dziś w większości salonów słyszymy słowa lifting, laminacja rzęs. Nie zawsze jednak wiemy, na czym polegają te zabiegi, czym się od siebie różnią i wreszcie, na który powinnyśmy się zdecydować.

Co to jest lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Podczas liftingu, kosmetyczka, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat. Efekty są ogromne i zaskakujące, a nasze oczy zyskują cudowne spojrzenie.

Na czym polega laminacja rzęs?

Laminacja to kolejny etap zabiegu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli botoxu. Botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały, które działąją odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.

Preparaty zabiegu są niezwykle bezpieczne i zawierają naturalne składniki tj.: olej migdałowy, olej macadamia, olej jojoba, olej arganowy, olej szafranowy, hydrolizowana keratyna, kolagen roślinny, kwas hialuronowy, gliceryna, kwas linolowy, pentanol, tokeferol ( wit.E), olejowa wit.C, pirydoksyna(wit. B6).

Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone, pogrubione i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone, miękkie i błyszczące.

ŁĄCZĄC OBA ZABIEGI – LAMINACJĘ I LIFTING, TWOJE RZĘSY BĘDĄ CUDOWNIE UNIESIONE, PODKRĘCONE I POGRUBIONE. CAŁOŚĆ DOPEŁNIAMY SPECJALNĄ FARBKĄ , DZIĘKI KTÓREJ NASZE RZĘSY BĘDĄ CIEMNE NA DŁUŻEJBEZ KONIECZNOŚCI UŻYWANIA MASKARY.FINALNIE RZĘSY SĄ PIĘKNE!Pełny zabieg laminacji i liftingu z botoxem rzęs trwa od 1-1.5 godz. Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch.

Jak pielęgnować rzęsy po laminowaniu i liftingu z botoxem?

Na rzęsy po laminacji i liftingu z botoxem po 12 godz.można normalnie nakładać pełen makijaż. Ważne jest aby przez pierwsze 2 dni po zabiegu unikać pocierania oczu czy moczenia ich np. podczas kąpieli w basenie, po tym czasie nie ma żadnych przeciwwskazań jeśli chodzi o korzystanie z basenu czy sauny. Należy dbać o rzęsy jak zawsze – dokładnie zmywać makijaż, rozczesywać je.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg jest w 100% bezpieczny, bezbolesny i odprężający. Klientka ma wykonywany zabieg na leżąco z zamkniętymi oczami. Preparaty wykorzystywane do laminacji i liftingu rzęs, nie dotykają i nie podrażniają oczu.

Jaka jest różnica między zabiegiem trwała na rzęsy a liftingiem rzęs?

Zabieg trwałej na rzęsy polega na naturalnym podkręceniu rzęs, natomiast zabieg liftingu , botoxu w połączeniu z laminowaniem rzęs – wyraźnie wydłuża , podkręca, pogrubia, odżywia oraz nadaje ciemny i wyraźny kolor. Rzęsy są zregenerowane, pięknie błyszczą, a czarny barwnik dodatkowo podkreśla ich piękno i oprawę oczu.

Czy zabieg można powtórzyć?

Lifting rzęs można powtarzać w zależności od czasu wzrostu naszych naturalnych rzęs (co ok 2 miesiące).

Przeciwwskazania:

Mimo tego, że zabieg liftingu i laminacji rzęs jest w stu procentach bezpieczny i nieinwazyjny, istnieją pewne przeciwwskazania:

· Choroby alergiczne oczu.
· Jęczmień na powiece.
· Infekcje oczu tj. zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka.
· Chemioterapia.
· Choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka.
· Niedawno przeprowadzane operacje w okolicy oczu.
· Zapalenie rogówki.
· Nadwrażliwość oczu.
· Trichotillomania (zaburzenie polegające na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów).
· Każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy.
· Kobiety w ciąży.
· Szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je przed zabiegiem zdjąć.


Cena: 130 zł .ZAPRASZA
Kraina Urody i Relaksu
Hotel Łabędy
Tel. 501 349 797
www.gabinet-sabina.pl

REVITALASH CLARENA BIOMARIS GEHWOL YONELLY

GABINET SABINA © Wszelkie prawa zastrzeżone