Poszerzyliśmy dla państwa naszą ofertę o najnowszą innowacyjną_PLASMAGE

Plasmage® to urządzenie medyczne wykorzystujące zjawisko plazmy. Rewolucja w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Plasmage® pozwala na bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości i zmian skórnych. Jest doskonałą alternatywą w leczeniu schorzeń, które dotąd poddawane były operacyjnym zabiegom z zakresu chirurgii estetycznej np. korekcja powiek (blefaroplastyka).YONELLY

Mechanizm działania
Działanie Plasmage® polega na wytwarzaniu zjonizowanej materii przypominającej gaz, skutkiem, czego jest „odparowanie” zmian z powierzchni skóry. Plasmage ® działa punktowo, dokładnie w leczonym miejscu, bez naruszania głębszych warstw skóry.

Co wyróżnia PLASMAGE ?
W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa oraz zmniejszenia coraz częściej występujących powikłań wśród technologii plazmowych, PLASMAGE jako pierwszy i do tej pory jedyny, opracował aparat wykorzystujący zjawisko plazmy w trybie frakcyjnym. To unikatowe rozwiązanie powoduje, że zabiegi stają się bardzo precyzyjne, skuteczne i bezpieczne.

Tryby pracy PLASMAGE


YONELLY


Wskazania do zabiegu Plasmage®:
Nieinwazyjna plastyka powiek – blefaroplastyka; (plastyka powiek górnych, plastyka powiek dolnych) Likwidowanie zmarszczek nad górną wargą – tzw. „zmarszczek palacza” Likwidowanie zmarszczek przy uszach (wiotkiej skóry) Likwidowanie wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan Leczenie hiperkeratozy, czyli nadmiernego rogowacenia naskórka Lifting twarzy; Usuwanie blizn; Leczenie wspomagające przy trądziku oraz w zabiegach usuwania blizn potrądzikowych Usuwanie brodawek i innych zmian skórnych (brodawki łojotokowe,wirusowe,prosaki, włókniaki,przerosty gruczołów) Redukowanie przebarwień skóry Kępki żółte Plamy soczewicowate Peeling plazmowy Niwelowanie przebarwień skóry fizjologicznych ( plamy wątrobowe, ) Rozstępy

Przeciwwskazania
Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią Aktywne procesy zapalne i infekcyjne Osoby cierpiące na schorzenia skóry Choroby autoimmunologiczne Wszczepiony rozrusznik serca Implanty w pobliżu miejsca przeprowadzenia zabiegu Pacjenci leczeni lekami przeciwzakrzepowymi Nowotwory złośliwe (czerniak, rak skóry)

Efekty zabiegu Plasmage®
Plasmage® jest łagodną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Skuteczność tej metody jest porównywana do efektów osiąganych w chirurgii estetycznej, przy czym metoda ta jest całkowicie bezinwazyjna. Jest to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy obecnie zabieg na opadające powieki. Wyjątkową zaletą Plasmage® jest jego bardzo duże bezpieczeństwo: nie uszkadza głębszych warstw skóry, nie powoduje krwawienia i nie wiąże się z głęboką ingerencją w tkanki. Efekty zabiegu przy pomocy urządzenia Plasmage® są widoczne niemalże natychmiast po jego zakończeniu. Natomiast efekt końcowy pojawia się po ustąpieniu podrażnień mogących wystąpić bezpośrednio po zabiegu. Ponadto okres rekonwalescencji jest również bardzo krótki. W zasadzie już na drugi dzień po zabiegu możliwy jest powrót do codziennej aktywności.

Po zabiegu
Zabieg jest relatywnie bezbolesny, dla zwiększenia komfortu pacjenta wykonuje się go w miejscowym znieczuleniu kremem przeciwbólowym. Czas wykonywania zabiegu jest uzależniony od lokalizacji i rozległości zmian poddawanych leczeniu. Bezpośrednio po zabiegu pacjenci obserwują jedynie niewielki obrzęk i strupki na skórze, które ustępujące całkowicie po 7 – 10 dniach. Pacjent, już na drugi dzień po zabiegu może powrócić do swoich codziennych aktywności. W okresie po zabiegu pomaga stosowanie kremów przyspieszających regenerację skóry i redukujących rumień.

Przebieg zabiegu
W przypadku, gdy procedura dotyczy okolic powiek, jest ona przeprowadzana przy zachowaniu pełnej ich ruchomości. Praktycznie nie niesie ze sobą zagrożenia powikłaniami. Co najwyżej może wystąpić niewielki obrzęk i zaczerwienienie tkanek, a także niewielkie strupki. Defekty te mogą być bardzo łatwo zamaskowane przy pomocy podstawowych kosmetyków do makijażu (np. podkład, puder, korektor). Niewątpliwą zaletą Plasmage jest skuteczność w sytuacjach, kiedy inne metody (np. laser, czy elektrochirurgia) są niemożliwe do wykonania lub ich efekt byłby niezadowalający. Dzięki możliwości precyzyjnej, sześciostopniowej regulacji natężenia energii, dopasowywana jest ona indywidualnie do pacjenta w zależności od rodzaju korygowanej zmiany oraz jej rozległości.

Cennik zabiegów
Górna powieka 1000zł
Dolna powieka 1000zł
Górna i dolna powieka 1700zł
Zmarszczki palacza wokół ust 900zł
Usuwanie aktywnego trądziku od 150 zł
Usuwanie blizn od 200zł
Włókniaki, kępki żółte, prosaki, brodawki,
w zależności od wielkości i ilości- od 100zł (za pojedynczą niewielką zmianę)
Kurze łapki - 900zł
Plamy soczewicowate – od 200zł
Peeling plazmowy – peeling głęboki, złuszczanie naskórka i pobudzenie krążenia, w odpowiedniej formie stosowany również, jako zabieg bankietowy.
Twarz – 300 zł
Twarz i szyja – 350 zł
Twarz szyja dekolt – 400zł
Dłonie 150 zł
Zmarszczki przy uszach – 900
Likwidowanie rozstępów ustalenie-indywidualne

ZABIEGI WYKONUJE KOMSMETOLOG MARIA SOBEL – TWARDOWSKA


NAJBLIŻSZY TERMIN : 14 wrzesień ZAPRASZAMY


ZAPRASZA
Kraina Urody i Relaksu
Hotel Łabędy
Tel. 501 349 797
www.gabinet-sabina.pl

YEVITALASH YEVITALASH YEVITALASH YEVITALASH YEVITALASH
GABINET SABINA © Wszelkie prawa zastrzeżone