NOWOŚĆ


ZABIEGI VIT. C FORTE YONELLE ZABIEGI VITC FORTE – Efekt „ FLASH”

Spektakularnie rozświetlona skóra w każdym wieku. Całoroczne ZABIEGI VIT C FORTE są polecane dla każdeoi rodzaju skóry w każdym wieku. W szczególności zaś do skóry poszarzałej i zmęczonej oraz w celu regeneracji cery dojrzałej. Są także doskonały do skóry z przebarwieniami potrądzikowymi i posłonecznymi.

Efekty:

spektakularny efekt „flash”- rozświetlenie
- antyoksydacyjne działanie anti-aging
- rozjaśnienie i wyrównanie koloryty
- stymulacja metabolizmu
- odmłodzenie wyglądu cery
- wygładzenie i nawilżenie.

Kluczowym produktem w ZABEGACH VIT C FORTE są ampułki z INFUZYJNĄ 20% WITAMINĄ C FORTE- wysoko stężoną (20%) mieszaniną 3 form kwasu L-askorbinowego, która wnika w głębsze warstwy skóry. Ta forma witaminy C posiada intensywną i przedłużoną aktywność biologiczną to INNOWACJA YONELELLE
Dodatkowym czynnikiem potęgującym działanie anti- aging w ZABIEGACH VIT C FORTE jest unikalne połączenie peptydu nośnikiem diamentowym, który aktywnie „wtłacza w skórę substancję chroniącą kolagen, przywracając jej młody wygląd.

1. ACTIVE ENERGY VIT C FORTE (nowa kategoria Premum +)

LUKSUSUWY STYMULUJĄCY DODAJĄCY SKÓRZE ENERGII, BLASKU I WITALNOŚĆI

Superluksusowy zabieg dla każdego rodzaju skóry zestresowanej i zmęczonej o niezwykle relaksującym przebiegu i holistycznym działaniu na skórę i zmysły. Zabieg hamuje procesy starzenia się skóry i pobudza ją do samoregeneracji. Widoczny i odczuwalny jest efekt rozświetlenia i liftingu.

Zabieg z kategorii PREMIUM +wykorzystuje multistymulujące działanie dwóch aktywnych ampułek i dwóch nowatorskich masek uzupełniane 4 masażami twarzy, szyi, dekoltu i karku, w tym również autorskim masażem drenującym z wykorzystaniem dwóch ULTRAMASAŻERÓW YONELLE. Specjalnie dobrane masaże pomagają pozbyć się skutków stresu, rozluźniają powstałe napięcie mięśniowe, przynoszą ulgę, a luksusowe nuty zapachowe w nowych produktach wpływają na pozytywne samopoczucie i dobry nastrój.

W trakcie zabiegu również wykonywana jest biologiczna odnowa dłoni

Kluczowe składniki:

Infuzyjna 20 % wtamina C- daje spektakularny efekt „Flash”. Polegający na rozświetleniu cery oraz na rozjaśnieniu i wyrównaniu kolorytu. Wykazuje antyoksydacyjne działanie anty-aging, chroni DNA komórek przed wolnymi rodnikami. Stymuluje metabolizm skóry.

Peptyd diamentowy - innowacyjne połączenie peptydu z nośnikiem diamentowym skutecznie „wtłacza” w skórę substancje o działaniu przeciwzmarszczkowym.

Cena zabiegu ( twarz, szyja , dekolt ) - 350 zł

2. VIT C FORTE PEEL (kategoria MEDESTHETIC PRO)

Zabieg rozświetlający I odświeżający wygląd skóry z INFUZYJNĄ 20 %WITAMINĄ C FORTE I kwasem migdałowym

CAŁOROCZNY zabieg do każdego rodzaju skóry, polecany do cery mieszanej, problematycznej, z przebarwieniami posłonecznymi i pozapalnymi. Zabieg błyskawicznie odświeża, rewitalizuje , widocznie zwęża pory oraz ujednolica koloryt skóry. Dzięki INFUZYJNEJ 20%WITAMNIE C FORTE na skórze pojawia się spektakularny efekt „flash”. Idealny zabieg „przed wyjściem” z efektem na drugi dzień, ekspresowo poprawiający wygląd i dający efekt liftingu.

Kluczowe składniki:

INFUZYJNA 20 % WIT C FORTE – daje spektakularny efekt „flash”,polegający na rozjaśnieniu cery i wyrównaniu kolorytu. Wykazuje antyoksydacyjne działanie anty-aging, chroni DNA komórek przed wolnymi rodnikami. Stymuluje metabolizm skóry.

KWAS MIGDAŁOWY – multifunkcjonalny, przynosi korzyści przy wielu problemach skóry, a jednocześnie jest bardzo łagodny i wyjątkowo bezpieczny. Wygładza powierzchnię skóry, wyrównuje koloryt, dając efekt promiennej, oczyszczonej cery.

Cena zabiegu (twarz, szyja, dekolt) – 220 – 250 zł

HYBRID FIRMING VIT C FORTE (kategoria INFUZYJNA 20 % WIT C FORTE – daje spektakularny efekt „flash”,polegający na rozjaśnieniu cery i wyrównaniu kolorytu. Wykazuje antyoksydacyjne działanie anty-aging, chroni DNA komórek przed wolnymi rodnikami. Stymuluje metabolizm skóry.

3. MEDESTHETIC PRO)

balsam


Hybrydowy zabieg ujędrniający I poprawiający jakość skóry z INFUZYJNĄ 20 % WITAMINĄC FORTE, kwasem migdałowym i mikronakłuwaniem.

Zabieg polecany do każdego rodzaju skóry łącznie z naczynkową, poza delikatną i wrażliwą. Intensywnie ujędrnia, daje efekt liftingu. Cera staje się promiennna ,wygląda młodziej. INFUZYJNA 20% WITAMINĄ C FORTE skutecznie chroni włókna kolagenowe, co wpływa korzystnie na funkcjonowanie naczyń krwionośnych i utrzymanie jędrności. Zastosowany koktajl antyoksydacyjny ochrania DNA i kolagen przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników i stymuluje metabolizm komórek, a mikronakłuwaniem stanowi doskonały bodziec do samoregeneracji.

Kluczowe składniki:

INFUZYJNA 20 % WIT C FORTE – daje spektakularny efekt „flash”,polegający na rozjaśnieniu cery i wyrównaniu kolorytu. Wykazuje antyoksydacyjne działanie anty-aging, chroni DNA komórek przed wolnymi rodnikami. Stymuluje metabolizm skóry.

KWASY +MIKRONAKŁUWANIE – połączenie w jednej procedurze dwóch skutecznych technik stymulacji skóry. Zastosowanie kwasów z mikronakłuwaniem pobudza skórę do uruchomienia systemu samoregeneracji. Takie połącznie intensyfikuje działanie zabiegu i daje efekt spektakularnego odmłodzenie wyglądu skóry, m.in. redukuje przebarwienia.

Cena zabiegu (twarz, szyja, dekolt) (pierwszy 300 zł ) kolejne 250 zł


ZAPRASZA
Kraina Urody i Relaksu
Hotel Łabędy
Tel. 501 349 797
www.gabinet-sabina.pl

YEVITALASH YEVITALASH YEVITALASH YEVITALASH YEVITALASH
GABINET SABINA © Wszelkie prawa zastrzeżone